`

Partneři

 

Technický server z rodiny iDnes.cz věnující se audiu, videu, počítačům, internetu, vědě a technice. Mediální partner festivalu.

 

 

Český rozhlas Leonardo je digitální a internetová stanice zaměřená na popularizaci vědy, techniky, přírody, historie a medicíny.

 

Československý časopis pro fyziku je český a slovenský populárně-vědecký časopis vydávaný Fyzikálním ústavem Akademie věd ČR, v. v. i. určený nejen pro odbornou fyzikální veřejnost, ale i poučené laiky. ČČF nabízí aktuality, referáty, články seznamující s historií fyziky, rozhovory,  náměty a postřehy k nejrůznějším tématům, životní příběhy českých a slovenských fyziků, recenze odborných knih, zprávy, články z oblasti  vzdělávání, témata tzv. "ve zkratce" obsahující stručně a přehledně zpracovaná obecnější témata a příklady z fyzikálních olympiád, včetně správného řešení.

 


Vernier pomáhá učitelům vtáhnout experiment do výuky ve škole i v terénu. Nabízíme desítky biologických, fyzikálních a chemických senzorů, software v češtině, konkrétní náměty do výuky, technickou a didaktickou podporu.

 

 

Patří k největším českým producentům podnikových informačních systémů. Vyrábí ucelenou řadu informačních a ERP systémů ABRA® pro podniky všech velikostí a živnostníky.

 

AVG využívá nejnovější technologie vytvořené nejlepšími světovými bezpečnostními experty a poskytuje tak nejmodernější ochranu vašeho počítače před hrozbami v reálném čase. Se zabezpečením od AVG můžete bezpečně surfovat po internetu, nakupovat online, využívat internetové bankovnictví, stahovat a sdílet soubory, chatovat nebo bezpečně emailovat.

 

Mezinárodní a tuzemská zájezdová doprava autobusy Mercedes-Benz. Výhodné ceny pro školy, sportovní kluby a neziskové organizace.


Techmania Science Center je založeno na expozicích složených z interaktivních exponátů, které herní formou přibližují určitý matematický či fyzikální princip. Interaktivnost spočívá v tom, že návštěvník svojí činností exponát "rozhýbe" tak, aby se prostřednictvím daného děje ukázal vlastní princip. Učení je zde postaveno na vlastním prožitku - zkušenosti.


Science centrum iQpark v Liberci nabízí několik set interaktivních exponátů ze světa přírodních věd a fyziky. Hrajte si, experimentujte a poznávejte! U nás je Věda zábava! K tomu lektorské programy pro školy, unikátní science show a laboratoře pro školy. Více nawww.iqpark.cz.

 

 

Nakladatelství Fraus je jedním z největších českých učebnicových nakladatelství a patří mezi hlavní propagátory interaktivní výuky v ČR. Stěžejní část sortimentu tvoří ucelené řady tištěných i interaktivních učebnic a vzdělávacích materiálů pro základní školy, víceletá gymnázia, střední a jazykové školy.

 

 

Firma National Instruments dodává hardware a software pro měření a řízení pomocí počítačů. Její produkty se uplatní všude tam, kde je potřeba vyměňovat signály mezi počítačem a „reálným“ světem.

 

Internetový časopis Univerzity Karlovy v Praze.

 

Zcela originální nástroj, se kterým si můžete hrát a vytvářet animované scénky. Stáhněte si StoryFactory pro radost, pro poučení nebo se zapojte do soutěže o nejlepší scénku. Navíc můžete postoupit automaticky na MFF UK Film Fest 2012. Tohle vás fakt bude bavit!

 

 

 

Výrobce pomůcek pro výuku fyziky, chemie a bilologie od základních až po vysoké školy.

 

 

Cinema City International je největším provozovatelem multikin ve střední a východní Evropě a Izraeli.

 

 

Výrobce paměťových médií.