`

Pátek 15. 6. 2012

Pátek 15. 6. 2012 je jeden ze dvou promítacích dnů.

Podvečerní debata s profesionálními tvůrci a novináři a společenský večer. V rámci společenského večera vystoupí herec, spisovatel, zpěvák a textař PhDr. Ing. Jan Vodňanský se svým programem.

V rámci debaty profesionálních tvůrců přislíbili účast (bez titulů): Milan Knížák - někdejší rektor Akademie výtvarných umění v Praze a generální ředitel NG v Praze, Jeho Excelence biskup František Radkovský, Martin Myšička - známý divadelní a filmový herec a režisér, Radomír Šofr - tvůrce pořadů pro ČT a Prima (Rande s Fyzikou, Úsměvy ČT, Nikdo není dokonalý), spoluautor veleúspěšné reality show s gorilami "Odhalení", Petr Dvořák - mluvčí ČHMÚ, autor filmu Matfyzák, Oldřich Kubišta - ředitel provozu sítě multikin CinemaCity. Všem osobnostem velmi děkujeme za příslib účasti. Debatu bude moderovat Luboš Veverka (šéfredaktor Českého rozhlasu Leonardo).

Páteční odpoledne vystoupí autoři a účinkující legendárního filmu Matfyzák (Matfyzák's story) z roku 1987. Účast již přislíbili P. Dvořák, P. Volejníček, P. Javorský, B. Štarmanová (Jeřábková) a další.

Program patek