`

Pro návštěvníky

Vstup na festivalové promítání v obou dnech je zdarma, bez ohledu na počet přihlášek, např. z dané školy.

Vstup na páteční debatu s filmovými a rozhlasovými tvůrci a umělci je též zdarma. V rámci debaty profesionálních tvůrců přislíbili účast (bez titulů): Milan Knížák - někdejší rektor Akademie výtvarných umění v Praze a generální ředitel NG v Praze, Jeho excelence biskup František Radkovský, Martin Myšička - známý divadelní a filmový herec a režisér, Radomír Šofr - tvůrce pořadů pro ČT a Prima (Rande s Fyzikou, Úsměvy ČT, Nikdo není dokonalý), spoluautor veleúspěšné reality show s gorilami "Odhalení", Luboš Veverka - šéfredaktor Českého rozhlasu Leonardo, Petr Dvořák - mluvčí ČHMÚ, autor filmu Matfyzák, Jana Talahová - tajemnice Československého časopisu pro fyziku, Oldřich Kubišta - ředitel provozu sítě multikin CinemaCity. Všem osobnostem velmi děkujeme za příslib účasti. Další osobnosti jsou v jednání, jejich jména budou zveřejněna po potvrzení z jejich strany.

Vstup na sobotní večení koncert studentských skupin v pražském klubu Rock Café (Národní tř. 20, Praha 1) je zdarma pro soutežící. Cena vstupného pro ostatní návštěvníky bude víceméně symbolická (z důvodů příspěvku na úhradu nákladů, např. za dopravu pro vystupující studentské skupiny), a to ve výši 39 Kč v předprodeji, 59 Kč na místě.

Pořadatel se pokusí zajistit možnost ubytování pro běžné návštěvníky festivalu za zvýhodněnou cenu. Ubytování pro bežné návštěvníky je možné za cenu 200 - 250 Kč na dvoulůžkových pokojích, a to nejpozději 7 dní před akcí (kontaktujte organizační výbor).